Karayolu Taşımacılığı

30 yılı aşkın geçmişimiz ve güçlü filomuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun Uluslararası Karayolu Taşımacılığımızı başta; Almanya, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Irak, İran, Macaristan, Polonya, Romanya, Suriye gibi ülkeler başta olmak üzere frigorifik taşımacılık ile ürünleri ''satıcıdan alıcıya'' ulaşma sürecinde en efektif, hızlı ve ekonomik çözümleri müşterilerine sunmaktadır.
Frigorifik araçlarımızdaki çift katlı taşıma sistemi ile Müşteri ürünlerini daha hassas ve daha fazla taşıma imkanı sağlamaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı

Karayolu ile ulaşması uygun olmayan dış ticaret yükleriniz için size birer çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Sağnak Lojistik Deniz Servisi olarak amacımız; tüm imkânları en doğru ve uygun biçimde siz değerli müşterilerimize sunmak ve bize duyduğunuz güvenin karşılığını size vermektir.

Havayolu Taşımacılığı

Tam zamanın da ulaşmasını istediğiniz kargonuz mu var? Havayolu ile kargolarınızı dilediğiniz lokasyona zamanında teslim ediyoruz, taşıma süreci boyunca sizi sürekli bilgilendiriyoruz.

Proje Kargo

Taşıma, yükleme ve teslimat aşamasına kadar özel önem isteyen kargo ihtiyaçlarınız için,zaman ve uygun maliyet esaslı projeler hazırlamaktayız.